a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

s

MEO Speaking Cafe

MEO SpeakIng Cafe neden diğer Cafe’lerden farklı?

Şimdi gözlerinizi kapayın… MEO Speaking Cafe’den içeri giriyorsunuz…Mis gibi kahve kokusunu, Isparta’nın ovalarından gelen lavantalardan yapılmış doyumsuz bir MEO Lavanta kurabiyesi tamamlıyor. Yorgunluğunuzu şimdiden bir kıyafet misali astınız Cafe’nin dışına.

Sizler için yenilenen ve nostalji kokan ahşap oturma gruplarımızda mekanın sahibesi Füsun Hanım’ın MEO Speaking Cafe için hazırladığı günün saatini taçlandıran MEO şarkıları kulaklarınıza “tam buraya ait olduğunuzu “ fısıldıyor… Vitrindeki ahşap çıtalardan dışarı baktığınızda göreceğiniz manzara artık olmak istediğiniz yerden başkası değil. İngilizce sohbet için grubunuzu beklerken, “MEO Gifts“ raflarında sevdikleriniz için hediyeler seçebilir ve bu hediyeleri kendi hayallerinizle tasarladığınız kutularla satın alabilirsiniz.

Kendinizi evinizdeki rahatlıkta hissedecek, pozitif enerjinizi sürekli kılacak, sihirli meşe ağacı etrafında kahvenizi yudumlarken hoş anlar yaşayacaksınız. Keyifli ve motivasyonu yüksek İngilizce sohbetler için size işte böyle bir mekan sunuyoruz. Doğru iletişimde kaynaklar kadar, mekanın da önemini düşünerek…

Welcome to MEO Speaking Cafe!

Yorumlar

  • Kemal Kahvesever
    24 Nisan 2018
    reply

    Valla gittim. Kahvesi ve sandvöçleri çok güzel gitmenizi öneririm.

Yorum Gönder