a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

a

Hakkımda

Sahibinin Sözünden

s
Merhaba,
Ben Füsun Tuna.

Uzun yıllar yurt dışında yaşadım, okudum ve çalıştım. Okullarım ve kurumsal kariyerim beni Amerika’dan Avustralya’ya kadar pek çok farklı ülkeye taşıdı. Bir ülkede hakkıyla yaşamanın, o ülkenin kendi dilini ve kültürünü bilmekten geçtiğine inananlardanım. Ancak, bunca yıllık yurt dışı tecrübemin bana öğrettiği bir gerçek var: İngilizce, evrensel bir dil. Hatta dünyanın en evrensel dili! Dünyanın neresine giderseniz gidin, neresinde yaşarsanız yaşayın, İngilizceyi iyi konuşuyorsanız her şeyi çözersiniz.

Çevrenizde İngilizce konuşan insanları dinlemek ve düzenli olarak İngilizce konuşmak; ufkunuzu genişletir, kariyer basamaklarınızı hızlıca tırmanma fırsatı tanır ve dünyanın her yerindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar. İngilizceyi akıcı konuşmanızsa, yaşam kalitenizi artırır.

Biz, MEO Speaking Cafe’de, İngilizce konuşmak kadar, ortamın ve sohbet ederken paylaşılan bir fincan kahvenin de önemli olduğuna inanıyoruz. Keyifli bir konuşma pratiği için hepsi gerekiyor. Burada, mutlu ve keyifli insanların buluşma yeri olan sıcak ve rahat bir ortam yarattık. Gelen herkesin, kendini, sanki bir arkadaşının evine gelmiş gibi hissetmesini ve dolayısıyla İngilizce konuşmanın kolay, ulaşılabilir ve keyifli bir dil pratiği olduğunu anlamasını istedik.

Hadi uğrayın MEO Speaking Cafe’ye, hem kahve içelim hem sohbet edelim!